Aktywna Tablica

Aktywna Tablica 2024

Learnetic SA

Bo każdy uczy się inaczej

Złóż wniosek o dofinansowanie w programie Aktywna Tablica wraz z Learnetic – polską firmą, której specjaliści tworzą nowoczesne rozwiązania edukacyjne już od ponad 30 lat!

W Learnetic SA wierzymy, że każdy uczy się inaczej. Dzięki takiemu podejściu stworzyliśmy rozwiązania, które od 2010 roku znalazły uznanie w ponad 30 krajach świata na 4 kontynentach. Pokazujemy, czym jest prawdziwa interaktywność, uświadamiamy uczniów, nauczycieli i wydawców, że warto stosować nowe technologie, które ciekawiej przedstawiają różnorodne zagadnienia i angażują uczniów na wiele sposobów podczas lekcji. Indywidualizacja i elastyczność technologiczna to fundamenty, na których opieramy nasze rozwiązania.

Obecnie w naszej ofercie proponujemy narzędzia skierowane do:

  • wydawców, którzy pragną stworzyć elektroniczne, multimedialne wersje swoich podręczników i książek, a następnie dystrybuować je w atrakcyjny dla odbiorców sposób,
  • szkół i nauczycieli zainteresowanych tworzeniem multimedialnych lekcji, wymianą wiedzy oraz możliwością monitorowania postępów uczniów,
  • nauczycieli, terapeutów i osób prywatnych, którzy pragną w interesujący i efektywny sposób udoskonalać takie obszary jak: motoryka mała, terapia logopedyczna, itd.

Dlaczego warto wybrać nasze rozwiązania?

Ponad 30 lat doświadczenia

nasi specjaliści zajmują się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań dla edukacji od ponad 30 lat

Praca na dowolnym sprzęcie

z naszymi programami możesz pracować na dowolnym urządzeniu online i offline

Bezpłatna opieka serwisowa

gwarantujemy bezpłatną opiekę serwisową i certyfikowane szkolenia

Współpraca ze specjalistami

nasze rozwiązania powstają przy współpracy z najlepszymi ekspertami, nauczycielami i terapeutami

Programy spełniają 100% wymogów Aktywna Tablica

nasz oferta spełnia wszystkie wymogi rozporządzenia Aktywna Tablica

Konferencje i szkolenia

organizujemy liczne wydarzenia poszerzające wiedzę i kompetencje edukatorów

mtalent

Naszą ambicją jest stworzenie prostego środowiska, które każdemu uczestnikowi procesu edukacyjnego umożliwi korzystanie z rozmaitych zasobów edukacyjnych, niezależnie od miejsca pobytu i używanego urządzenia.

W naszej ofercie nowoczesnych pomocy edukacyjnych na rynek polski znajduje się wiele popularnych i wielokrotnie nagradzanych serii programów. Wśród nich materiały mTalent skierowane do nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi, a także Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze, czyli kompleksowe zasoby przygotowane specjalne dla szkół ponadpodstawowych.

Obie serie tych produktów spełniają w 100% wymogi rozporządzenia programu dofinansowania Aktywna Tablica 2020-2024. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia wniosku z pomocą naszych specjalistów.